:(

1. امروز دلم میخواست بزنم تو دهن مشاوره بگم بسه دیگه اینقدر چرت نگو! از همه بیشعور بازیات خبر دارم بسه!

2. امروز گربه ها اومدن چسبیدن ور دلم باز. خب اخه کوکو سبزی چه جذابیتی داره مگه؟ 

3. از اونجایی که ناهارم کوکو سبزی بود رفتم تو راه کتابخونه برا خودم نون بگیرم :/ یه همچین ادم خودکفایی هستم. چخبره نون سنگک 2500؟ :/ #تورم

4. دارم از خواب مییییییییمیرم. صبح ساعت 4 بلند شدم تستای لعنتی هندسه رو بزنم. رفتم مدرسه بعد معلم هندسه هه به من گفت اسم بچه ها رو که نزدن تستا رو بنویسم :/ مث اسکلا :/ منم خیلی از این کار متنفرم که اسم کسیو بنویسم و اینا تمام دست وپام میلرزید. ری ری میگفت چرا پشمات ریخته؟ :/

5. واقعا باورتون میشه یک ساعت خوابیدم تو کتابخونه؟ :| خاک بر سرم ینی

6. انقد کیفم سنگین بود نزدیک بود توو راه بزنم زیر گریه :|

7. تازه یه دختره 9 بار تا حالا ازم ساعت پرسیده. یک بار دیگه بپرسه گوشیمو میدم بهش میگم بیا هروقت خواستی ببین :/ والا حالا من هی امروز اعصاب ندارم، دیگه گربه ها هم رو اعصابم بودن امروز!!

8. پاهام داره قطع میشه! 

9. یعنی تو روح بچه های کلاس -___________- فکر کنم سرما خوردم :(

10. سوییشرتم که مثل ناموس مامانمه رو لاکی کردم :/ لاک سرخابی :)))) قطعا مامانم تو خونه راهم نمیده بنظر شما کارتنای کدوم کارخونه مناسبترن؟ برای کارتن خوابی امشب عرض میکنم.

11. تازه هندزفریمم یادم رفت بیارم ای خدا :((

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت همه چیز Ꮓ Ꭼ Ꭱ ϴ قران وعترت عکاس مهاجر ḂṮṠ ازدواج_همسرداری_زناشویی_دائم_موقت - سایت شیدایی روزَن گاه