1. آقا تف به این مترو. تماااام دنده منده هام خورد شد :| بابا چه خبرتونه؟ چههه خخخبرتتتونهههه؟ 

2. خب الان انصافانه ست من 100 تا تست هندسه بزنم؟ :(

3. خیلی خوش گذشت :))) (الکی مثلا جاتون خالی :/) شورخید موهاشو رنگ سبز کرده بود شبیه طوطی شده بود :))) انقدددد دلم براش تنگ شده بود کهههه :)) 

4. همه چی داشت خوب پیش میرفت داشتیم برمیگشتیم که یه دختره به شورخید که تمام پشمای سبزش تو هوا غوطه ور بود گفت اونجا گشت وایساده :)) تمام پرای سبز شورخید ریخت :))) صبا هم زده بود زیر گریه میگفت من پاچه هامو چیکار کنم؟ :)) ینی دختران سرزمینم عالین :)) عفیف و پاکدامنشون من بودم که انداختنم جلو تا کاور کنم :))) حس سوپرمن بهم دست داده بود :)) قرار شد بخاطر حفظ حجاب، عفت و پاکدامنی و کار بزرگم (کاور کردن) نفری پنج تا پفیلا برام بخرن :)) سرمو انداخته بودم پایین میگفتم خواهرم برو :)) 

5. سیرسیلی هندسه؟ :/

6. اقاااااااا امروز تو مترو یه خانومه چسبیده بود بهم میگفت داداشم کربلاعه امروز رسیده بود بین الحرمین. 

یه لبخند زدم.

گفت منم میخواستم برم نامزدم نمیذاره. اخه میدونی شوعرم از این غیرتیاست حتی نمیذاره سوار اسنپ شم. الانم هی اس ام اس میدی کجایی با کی ای.

تو دلم گفتم وات د ؟ :/ شوعرت خیلی اسکله خانم :))) تو ولی اسکل تری :))) خیلی اسکلین جفتتون :)) اسم اون غیرت نیست اسم اون عوضی و عقده ای بازی و روانی بودنه :)) 

بعد تماس تصویری گرفته بود با داداشش. بعد هی دوربینو میگرفت سمت من تا ببینم چقد شلوغه :// بابا خب حاجی بکش اونور دوربینو داداش تو داره لوز المعده منو میبینه الان :// بعد هی اصرار داشت بگه عهههه ببین چقد شلوغه بعد هی من خودمو میکشیدم اینور اینم هی خودشو میکشید اینور :// بابا من از تو و داداشت و نامزدت متنفرم نچسب به من گلم نچسب :// بعد تو دلم گیر کرده بود بگم شوهرت ناراحت نمیشه تماس تصویری می گیری؟؟ شوهرت ناراحت نمیشه میای مترو؟ شوهرت خیلی اسکل نیست؟ 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرفیلم سکوی دهم ترافیک 60 امداد خودرو تهران درمان بیماری ها اتوبار تهران آتی بار شرکت تبلیغاتی ماکان وبلاگ شخصی زاهد نارویی دانلود آهنگ های جدید علم سیستم ها - سیستم شناسی - دانش فرا رشته ای